مرگ يک شخصيت

خوب٫ملک فهد هم ازاين دنيا رفت.يکی از گزارشهايی که در اين باره در روزنامه های اسپانيا خواندم را٫بطور بسيار خلاصه برايتان مينويسم:

نخست وزير(آقای زاپاترو)امروز سه شنبه را  بدليل فوت پادشاه عربستان٫ يکی از مهترين رهبران خاور ميانه٫عزای رسمی اعلام کرد.در ضمن شهرداری ماربيا(يکی از جزاير اسپانيا)اين عزای رسمی را ۳ روز اعلام کرده و فردا در طی يک جلسه فوق العاده٫او را ملقب به فرزند خوانده اين شهر٫خواهند کرد.او که بارها به اين شهر سفر کرده بوده و باعث ميشده که ديگر اعراب ثروتمند هم به پيروی ار او در اين شهر٫تعطيلات خود را بگذرانند٫ بسيار محبوب بوده.همينطور امروز ده ها نفر در مقابل کشتی تفريحی برادر او٫سليمان٫يک دقيقه سکوت کرده اند.در اين ۳ روز پرچمهای شهر٫نيمه افراشته٫خواهند ماند.يکی از مسوولان در ماربيا گفته:اين شخصيت مهم٫ثروتی را که چاههای نفت در اختيار او ميگذاشته٫با مردم ماربيا تقسيم ميکرده و از اين خسران مهم که در صنعت توريست٫بجا خواهد گذاشت٫متاسف شده است.

در جای ديگر گفته شد که تنها در يک سفر٫ملک فهد٫مبلغ هفتاد مليون دلار٫در ماربيا خرج کرده است.

/ 39 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد کشکول

سلام . اره . منم خيلی از اين ولخرجی هاش خوندم . وقتی يه سفر می رفته چقدر هزينه هتلش می شده . چقدر هزينه يه عمل کوچيکش توی بیمارستان. چقدر هزينه خوش گذرونی . چقدر هزينه ... . و تا اونجايی که اطلاع دارم خيلی هم به اسپانيا علاقه داشته . ولی اگه اين پولا را خرج گشنه های عربستان می کرد خيلی خوب بود ها . همون گشنه هايی که از گرسنگی ... . هيچی ولش کن . تو کشور خودمون هم از اينا زياده . اصلا مرد که مرد به من چه . ان شاالله جهان آخرت تو جهنم زيارتش می کنم . اگه تو رفتی تو بهشت هوای ما را هم داشته باش .

بهرام

درود .... راستی می خواستم بپرسم که اين پودر يا گرد جادويی رو از کجا بايد تهيه کرد ؟ آقاي ر به توصیه ی دوستان می خواد بره سفر!

Babak

سلام آپديتم... خوشحال ميشم يه سر بيای همون مطلبی رو که گفته بودم نوشتم ... راستی با اجازت لينکت رو هم اضافه کردم شاد و پيروز باشی

artemis

سلام زيتا جان / دلم برای نوشته هايت تنگ شده بود /وقتم خيلی کم است و درگيری هايم زياد / از درد دل بگذريم / خيلی برايم جالب بود نمی دانستم اينقدر در اسپانيا دست و دل بازی داشته اين مرد / دلم برايايران سوخت که اين همه نفت دارد و يک قران اعتبار ندارد

مهشید

سلام ای بابا عجب آدمايی پيدا ميشنا .راستی چرا آپ نميکنی ؟ ايشالا که مشکلی پيش نيومده باشه .به مام سر بزن خوشحال ميشم خيلی

ژينوس

ای بابا گويا اسپانيايها دلشون پس برای خودشون بيشتر سوخته تا فهد...کاش ما هم يه ذره تو دنيا اعتبار داشتيم،مگه ما نفت و گاز نداريم؟

يوسف

سلام . شنیدم تو سفر هستین . انشاءالله که تا حالاش خوش گذشته باشه و بعد از این هم خوش بگذره ..

madae sepid

هنوز ننوشتی !‌منتظرم اون مطلبی جه درباره چادر نوشته بودی رو دوباره بنويسی من اون رو نديدم تو کامنتهام ! نبود !