آنتونیو باندراس و گلشیفته فراهانی

آنتونیو باندراس اولین بازیگر اسپانیایی است که دل به دریا زد و به هالیوود رفت که بختش را در قبله سینما آرمایش کند. در حالیکه در اسپانیا بسیار معروف و محبوب بود و فیلمهای موفقی با نامدارترین کارگردان اسپانیا یعنی پدرو آلمادووار بازی کرده بود و به همین دلیل هم اسمش در بیرون از مرزهای اسپانیا خیلی ناشناس نبود.
اما شرکت در فیلم مستند  Truth or dare که در اسپانیا به "با مادونا در تختخواب" ترچمه شد، نام او را در محافل سینمایی آمریکا بر زبانها انداخت، بخصوص که مادونا در همین فیلم میگوید که خواسته است آنتونیو را تور کند و نتوانسته.
ورود یک چهره جدید با معروفیتی مرموز و غلغلک دهنده از یک طرف و لاتین بودن او از طرف دیگر که باعث جلب تماشاچی اسپانیایی زبان به سینما میشد،مورد توجه کارگردانان آمریکایی قرار گرفت.

این فاکتور ها به آسانی میتواند باعث معروف شدن بشود، اما ماندگار شدن در بازار پیچیده سینمای هالیوود، نیاز به فاکتور های دیگری هم دارد که در آنتونیو باندراس وجود داشت. او بازیگر خوبی هم هست و حتمن مشاوران خوبی هم داشته که توانست بدون گذر از مسائل حاشیه ای، همچنان مطرح و قابل احترام بماند.
پس از او بازیگران دیگری از اسپانیا به هالیوود راه پیدا کردند که معرفترین آنها پنه لوپه کروز، خاویر باردم... هستند.

میدانید،حتا آب زلال هم با ماندن در برکه، کدر میشود. و خوشبختانه همیشه کسانی خواهند بود که تاب ماندن در برکه را ندارند و با اینکه خطر رسیدن به اقیانوس را میشناسند، زندگی آرام و مطمئن خود را رها کرده و راه سفر بر خود هموار میکنند و بعصی ها هم موفق میشوند. آنتونیو باندراس موفق شد، آرزو میکنم که گلشیفته هم موفق شود. او خیلی از  فاکتور های لازم برای موفقیت را دارد. کاش مشاور خوبی داشته باشد که او را از هیاهو های بی مورد دور کند و یادش بدهد که خیلی وقتها، جواب ندادن، بهترین پاسخ هست.آنگاه میتواند همه هم و غمش زا در راه یادگیری بکار اندازد و تنها با کار و هنرش به قله برسد. چنین باد.

پ. ن :بنظر میاد که در ایران قرار شده که از این به بعد افراد زیر ۱۸ سال را اعدام نکنند.امیدوارم که خبر درست باشد و به نوبت خودم، از این تصمیم پشتیبانی میکنم.

/ 22 نظر / 135 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی بوترابی

سلام. تشكر از لطف شما. اميدوارم هميشه موفق باشيد.[نیشخند][گل][دست]

داود

یه سر بزن با پوستر های خشگل از خاتمی به روزم[زبان][نیشخند][چشمک]

همکلاسی

مي دوني چرا كدخدا ديگه واست كامنت نميزاره؟ دلت براش تنگ نشده؟ مي بيني كه ديگه پيداش نيست؟ بيا پيشم تا بهت بگم [گل] ( دعوت همگاني)

سیدعباس سیدمحمدی

سلام! جدی گفتم. من قزل آلا خورده. شیر خوردم. چند جور دیگه هم شاید خوردم. ولی ماهی ی گران و لذیذ (سفید؟ آزاد؟) تا به حال نخوردم.

قهوه چی

در ایران بخشنامه شده که حکم سنگسار اجرا نشود ولی هنوز در گوشه و کنار هستند قضات و مسئولینی که برای نشان دادن دل و جرات و جدیت خود حکم را اجرا میکنند. در مورد اعدام زیر 18 سال هم گرچه گامی به جلو است ولی هنوز به غایت راه نرسیده ایم. ضمن اینکه این تنها بخشنامه است و برای قانون شدن باید از مجلس و شورای نگهبان هم بگذرد.

هرمز ممیزی

سلام این قول و قرارها هرگاه لازم باشد اجرا’ میشود و هرگاه لازم نباشد به زیر تشکچه آقایان علما یواشکی میلغزد ! [گل]

سارا

فعلا که زیر 18 ساله ها خودشون همه رو اعدام می کنن تو کوچه وخیابون اغتشا شا رو می گم!!!!!!!!!!!1

مهم نيست

من هم كاملا موافقم . چه عجب يه بار يه متن منطقي در مورد خانم فراةاني خوندم . متشكرم