بی حیایی ما ملت و مدرک آقای وزیر

البته از نظر من هم برای خدمت به مردم،تخصص و یا یک کاغذ پاره به اسم مدرک،آنهم از دانشگاه های کافر و خارجی،هیچ نیازی نیست. مهم ایمان و تعهد و خلوص نیت است.

اما میگم، حالا که مردم انتظار دارند همه دکترا داشته باشند، نمیشد یکی را پیدا کنند که هم تخصص و دکترا داشته باشد و هم تعهد؟
الان میفهمم چرا همه این کشورهای خارجی صف کشیده بودند که  دانشمندان و متخصصان ما را استخدام کنند،یک حیله ای در کارشان بوده.میخواستند ما را با کمبود متعهد با سواد دانشگاهی، مواجه کنند که بعد این مشکل مدرک آقای کردان پیش بیاید و یکجوری نقب بزنند و براندازی کنند.
اما خودمانیم، حالا یک حرفی از دهان طرف در رفت و یک پزی داد و دروغی گفت،چرا باید کار را بجایی بکشانید که آن بنده خدا مجبور بشود به شما مدرک نشان بدهد،خوب از کجا بیاورد؟اصلن اون دانشگاه آکسفورد از خدا بیخبر مدرکی به ایشان داده که انرا به شما نشان بدهد؟
بعد هم هی اصرار هی اصرار. آن بنده خدا هم  ناچار میشود با عجله یک مدرک  درست کند که چند تا اشتباه کوچک و جزیی در آن هست،آسمان که به زمین نیامده،چرا پیراهن عثمانش میکنید؟
به همین زودی ماجرای دانشگاه زنجان را یادتان رفت؟ دیدید که ان استاد بنده خدا گناهکار نبود؟ اصلن ملت نباید اینقدر در کاری که بهش مربوط نیست دخالت بکند.

تازه فکر میکنم  اون آقایی هم که این مدرک دکترا را درست کرده، جزو همان گروه برانداز و اینها باشه و آن لوگوی بالای نامه را عمدن و از روی بدجنسی آنجوری درست کرده.

Image
برای اینکه دوباره از این اشتباهات رخ ندهد.سربرگ یکی از نامه های دانشگاه آکسفورد را که مال همین چند ماه پیش هست اسکن کرده و در اینجا میگذرام.شاید برای بک وزیر دیگر لازم داشتند

 

پ.ن:در همین باره http://www.roozonline.com/archives/2008/08/_20_2.php

/ 17 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوسف

سلام بابا تو دیگه کی هستی ؟ [نیشخند] ای ول ! دست مریزاد [دست] حالا چرا اینقدر دیر ؟ یادم باشه آدرس وب سایت مجلس را براتون بدم تا برای بازرسی مجلس مستنداتون را ارسال کنید تا شاید بتونیم این بابا را ناک اوت کنیم ؛ اساسی [لبخند] بازم یادم باشه یه پیش نویسی هم بر علیه دفاتر این دانشگاه در مناطق تجاری (!) آزادی چون دوبی و .. کیش و.. هرمز و .. سیرجان و .. و .. آماده و تدوین کنیم تا این دانشگاه های در پیتی و طماع هی راه نیافتند با مجوزهای داخلی و بین الداخلی دکترا تو کشورهای در حال رشد پخش کنند حالا خوب بوده مدرکش از دانشگاه کلمبیا نبوده [سبز] والا وا ویلا می شد که بیا و ببین [نیشخند]

یوسف

من هم باید سعی کنم که آکسفورد را برای انتخاب تحصیلم انتخاب نکنم [قهر] بعدا یه عده از هموطنای خوبی چون فاطمه خانم به مدرکم شک می کنند [قهقهه] تو اینجا هم می دونی ! .. کافی یکی بشه لکهء .. [سبز] اونوقت دنیا دنیا آب هم نمی تونه اونو .. و دانشگاهشو .. و کشور میزبان را .. تطهیر کنه [چشمک]

کدخدا

باز این یوسف پیداش شد [بغل][نیشخند]

مروارید عرفان

سلام زیتا جان [گل] هر چه بگندد نمکش میزنند . وای بوقتی که بگندد نمک [چشمک] ته مانده آبروی این مملکت راهم با این کارهایشان بر باد میدهند . [خجالت] بهترینها را برایت ارزو دارم .

کدخدا

بنده از طرف آقای وزیر عذر خواهی میکنم [عینک][خنده]

سیدعباس سیدمحمدی تهران

سلام! ××× مقاله ی «فهرست به روز شده ی نام علامه ها!» طنز تلخ است. طعنه ای به علامه سازی ها. طعنه ای به چاپلوسها. با امید به ایجاد دافعه نسبت به القاب و عناوینی مانند «علامه» در خوانندگان. ××× ظاهراَ وبسایت الف دات آی آر را فیلتر کرده اند. به دلیل اثبات قاطع کشکی و جعلی بودن مدرک دکتری ی ... ××× مدرک جعل شده را هم نداده اند به یک نفر جعل کند که یک مقدار انگلیسی بلد باشد[خنده][خنده][خنده]

قبله همایونی

پشت یک نیسان وانت نوشته بود: "عاقبت فرار از مدرسه"! خب حال میشود زیر یرگه مدرک کردان هم همین جمله را نوشت: "عاقبت فرار از مدرسه"!

کدخدا

به من بگو بی حیا حالا یار که هستی خزان عمرم رسی نوبهار که هستی [خنده]