موزه پرادو

از امروز موزه پرادو بیست و دو هزار متر بزرگتر شده.اینکار،یعنی بزرگ کردن موزه پرادو از ۵ سال پیش شروع شده بود و امروزپس از پایان طرح، توسط خانواده سلطنتی افتتاح شد از فردا هم به مدت چهار روز ورود برای عموم مردم آزاد و مجانی هست.(تازگیها خیلی در باره چیزهای مجانی حرف میزنم؟)

خوب قبول دارم.ولی مسولین موزه یک کار جالبی کردند که خیلی خوشم آمده و دوست داشتم براتون تعریف کنم.

گفتند چون در این چهار روز خیلی ها و بخصوص شهروندان دیگر شهر های اسپانیا،فرصت نمیکنند که ازموزه بازدید کنند میتوانند ورودی رایگان خود را توسط تلفن یا اینترنت برای  ماه نوامبر رزرو کنند.اگر قصد دارید در ماه نوامبر به مادرید بیایید،میتوانید ورودی خودتان را در وبسایت موزه  پرادو https://www.gtp.es/prado/oberonweb/ یا تلفن ۹۰۲۱۰۷۰۷۷ رزرو کنید.

حالا که حرف در باره موزه پرادو هست،بدنیست بدانید که یکی از بهترین و قدیمی ترین موزه های اروپا هست(حدود دویست سال قدمت دارد) و حالا با این تغییرات شاید یکی از مدرنترین ها هم شده باشد.

4_Federico_de_Madrazo_Condesa_de_Vilches.jpg

قشنگه؟مگه نه؟

در سایتش یک گشتی بزنید.قول میدم که خوشتون بیاد

/ 27 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کدخدا

ميگم زيتايی ديگه فصل سرماست گل نداريم که بت بدم

آرمین گیله​مرد

سلام... فقط ۴ روز ... در برلين بعد از گران کردن سرسام آور و اعتراض، ۵شنبه​ها از ۶ بعد از ظهر مجانی هستند ...البته فقط دولتی​ها و در ضمن اگر ساعت ۶ تعطيل نکنند ....

بياالتلائذ

salam ye nafar dare mozahemat ijaad mikone. midoonasm ke kare toe. aashghale avazi

مريم

فاطمه

ای بابا زيتا خانوم. سفر خارجه مون کجا بود؟ما فقط اسم ماشين پرادو شنيديم. به سايتش ولی سر می زنم.

دوست

سايتش نمی دونم چرا باز نشد؟ متاسفانه قصد رفتن به مادريد هم نداريم شايد فقط اگر بشه ی سر برم ورامين دنبال مدرکم

سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگتان جالب بود موفق باشید من نیز با مطلب ایران زیر پوشش وسیع شبکه‏ های ماهواره ‏ای در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگتان جالب بود موفق باشید من نیز با مطلب ایران زیر پوشش وسیع شبکه‏ های ماهواره ‏ای در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .