ترس

ازم میپرسه از چه چیزهایی میترسی؟

میگم از کسانی مثل تو که زیاد سوال میکنند بدون اینکه از خودشان چیزی بگن.یک علامت01.gifو09.gifبرام میفرسته و میگه:خوب هر چی دوست داری ازم بپرس.

میگم:نه.مهم نیست،هروقت خودت خواستی که من چیزی را بدونم،به من بگو.بلافاصله چند خط پشت سرهم برام سند میکنه،اسم و سن و محل زندگی،میزان تحصیلات...و اخرش می‌پرسه،دیگه چی میخوای بدونی؟

میگم حالا که اصرار میکنی،بگو خودت از چی میترسی؟

میگه:ازمرگ عزیزانم...

میگم:اینها که نگرانی هستند و همه ما گاهی از این نگرانی ها و یا ترس از آینده را داریم و بهتر است که به این چیزها فکر نکنیم...

میگه پس تو از هیچ چی نمیترسی؟یعنی عیر از آدمهای فضولی مثل من؟

میگم:اوه چرا از خیلی چیز ها می ترسم.از آدمهایی که بدون اینکه تلاش کنن،خودشون را بازنده اعلام میکنند.از اونهایی که فکر میکنند،غمگین بودن و افسردگی،نشانه فهم و شعور بالا هست.أنهایی که تو را نصیحت میکنند،بدون اینکه خودشان به آن دستورات عمل کنند.از کسانی که به قدرت تشخیص تو اعتماد  ندارندیا فکر میکنند خیر و صلاح تو را بهتر از خودت میدانند.

و بیشتر از همه، از آدمهایی که به دیگران دروغ میگن و بدتر از اون بخودشون دروغ میگن.

 

راستی تو، از چی میترسی؟01.gif

/ 39 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کدخدا

اومدم ببينم همه چی سر جاشه يا نه

سيدعباس سيدمحمدی

سلام! این تیتر و مقاله ی "طرح جهادی ی مبارزه با ضرب المثلهای خیابانی" اساساَ طنز و مزاح بود! دیدم طرح مبارزه با اشرار و طرح مبارزه با بدحجابی و طرح کارت هوشمند سوخت و طرح جهادی ی شهرداری ی تهران (تلفن 137) است، گفتم من هم طرح بدهم، عقب نمانم یک موقع!

سيدعباس سيدمحمدی

به در می گويم ديوار بشنود: بستن کامنت و اعلام اين که از طريق ايميل مکاتبه کنيد پسرفت و عقبگرد است که چی مثلا؟ احمد قابل و محمدعلی ابطحی و ... اصلاْ کامنت جواب نمی دهند. داريوش آشوری کنترلر دارد و سپس کامنت را همان جا پاراف کردن می فرمايد. ترانه جوانبخت فقط از طريق ايميل گفت و گو می کند. که چی؟ دريای علم هستند؟ چی چی هستند؟

سفرنامه مجارستان

به روزم ........

یک آرش

از این آدم هایی که اسم بردی نمی ترسم...! بدم میاد...!

سلام یاهو

سلام هموطن ایرانی. آدینه‌ به خیر. سایت یاهو که من و شما عضو آن هستیم و در آن ایمیل داریم، اخیراً نام کشورمان ایران را از لیست کشورهای خود در صفحه‌ی ثبت نام حذف کرده. اگر حاضر نیستید این ننگ را بپذیرید که بعد از نام افغانستان و اندونزی و منطقه‌ی عرب‌نشین بیطرف بین عراق و عربستان، نام ایران شما در لیست نباشد، با لینک دادن به سایت http://helloyahoo.net از طریق کلیدواژه‌ی Yahoo mail به عمل کردن بمب گوگلی علیه این سایت کمک کنید! متشکرم

شهاب

از این که فکر کنم کلی کارم درسته! ولی این طوری نباشه..در کل از معمولی بودن خیلی بدم می اد..