شیر خدا

تصمیم گرفته بودم که یک هفته بدون اینترنت زندگی کنم.ولی انگار بیشتر شد.در این مدت به دو کنسرت موسیقی ایرانی رفتم که بد نبود.بخصوص در یکی از آن ها که موسیقی زورخانه هم برنامه ریزی شده بود و وقتی زنگ زورخانه را به صدا درآوردند و مرشد "شیرخدا" را خواند دسته صندلی را با دستهایم محکم گرفتم و پاهایم را به زمین چسباندم، چون فکر میکردم که هر آن میتوانم پرواز کنم. به یاد روزهایی افتادم که این موسیقی را از رادیو میشنیدم.
یکی دو تا فیلم هم دیدم، اما هنوز نتوانستم فیلمی که گلشیفته در آن بازی میکند را ببینم.شاید امروز یا فردا وفت خوبی برای دیدنش باشد.
به هر حال چیز زیادی برای گفتن ندارم.
مواظب خودتان باشید و تا پست بعدی خدا نگهدار.

پ.ن : در تایید کامنت مجید، باید اضافه کنم که درست است  و کنسرت گروه ضربانگ بود.ولى حتا یک دلیل بی پایه و اساس هم  برای ممنوع بودن کنسرتهای این گروه در ایران به فکرم نمی رسد.چون چند تا آقا خیلی زنگین و سنگین آهنگهای خیلی آرامی را نواختند.

/ 87 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كدخدا

هوم ؟ [خجالت][خجالت][خجالت]

كدخدا

می بینم که بازم مهمون دارین و اره قربونش [تعجب][خنده]

پونی

سلام زیتا خانوم من مدت ها بود بدلیل مشکل فنی نمیتونستم وبلاگ زیباتونو ببینم خوشحالم که امروز موفق شدم و از دیدن لینکم بعد دوسال بسیار خوشحال شدم ولی آدرس من کمی تغییر کرده چون قبلی فیلتر شده ! اگه ممکنه تصحیحش کنید خیلی چیز های معمولی تو این کشور ممنوعه چه برسه به موسیقی!

اهری

سلام خوبی ؟ خیلی نگرانت شدیم ! هی منتظر موندیم تا چیزی بنویسی و دلیل غیبت ات را بدانیم ، هی . خبری ازت نشد . یادمان آمد باید شماره تلفنت را داشته باشیم و هی گشتیم هی . پیدا نشد لامصب . هم دلتنگتونیم و هم نگران . چه کنیم ؟ لطفن بیخبرمان نذار . ممنون

كدخدا

الهی من قوبونت بشم زیتایی جونمممممممممممم [ماچ][فرشته]

كدخدا

میدونی که معمولن به کسی گل نمیدم ولی خب به تو یکی نمیشه ... [خجالت] [گل]

شهلا

درود زیتا جان [گل] چون از نظر آقایون حتی این ساز ها نیز ابزار لهو لعب می باشد[خنده] در مورد گلشیفته نوشتم و حضورش در برلین[ماچ] فدایت و بدرود[گل]

محمود دهقانی

آرزویم این است این تاخیر گرد ملالی در بر نداشته و خود و خانواده ات سالم و تندرست باشید