نوروزتان پیروز

     Noruz.JPG

سال نو را به همه شما شادباش

میگویم و صمیمانه و صادقانه برایتان

آرزوی تندرستی و شادی دارم.

/ 29 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روح اله

بهار، چنان معجزه ی پر قدرتی است که تفاوتی نمی کند در تهران باشی یا رشت یا مادرید، پُر می شوی از تازگی و مهربانی و خوبی. سالِ نوتان پُر از لطف و برکت باشد.

فاطمه

سلام زیتا خانوم. ببخشید .ک.چیکتر بزرگتری هم که باشه من باید اول میومدم. سال نو شما و خانواده تون هم مبارک. چقدر امیدوارم که سال خوبی برای همه باشه. تازه از کوه برگشتم. دربند. چه هوایی ده .و چقدر بهانه های ما برای بهار کم رنگه. شاد باشید و سلامت.

کدخدا

فکر کنم که مهمون دارین [عینک]

کدخدا

خانت به کجاست تا که مهمانت شوم [خنده]

مهدی بوترابی mehdi boutorabi

سال نو مبارک ... عیدی دیجیتال بنده را گرچه اندک است بپذیرید[گل][گل][گل][نیشخند][گل] هر روزتان نوروز باد.[نیشخند]

مهدی بوترابی mehdi boutorabi

سال نو مبارک ... عیدی دیجیتال بنده را گرچه اندک است بپذیرید[گل][گل][گل][نیشخند][گل] هر روزتان نوروز باد.[نیشخند]

کدخدا

زیتایی صفحه کلیدا عمدتا عربی هستن و با زبون اونا ست شده [زبان] فارسی رو کسی به حساب نمیاره [نیشخند] ولی خب یه سری برنامه ها هستن که حروف ((‌ گ چ پ ژ )) رو درستش میکنن و به قول برو بچز صفحه کلید رو فارسی میکنن من ویندوزم از نوع فارسیش هستش و خودشون قبلن این کارارو کردن ولی ایشالا امشب دنبال برنامش میگردم و تا فردا بت میدمش [چشمک] ........................................ بتا هم واسه این نوشتم چون هنوز قالب دهكده کار داره ولی خب از اونجایی که 4 روز هم دیر قالب ، بارگذاری شده بود تا اینجایی که درست شده بود رو گذاشتم تو وبلاگ الانم مشکلی به اون صورت نداره به جز یکی دو مورد ِ جزئي كه اونم تا چن روز ديگه درست ميشه [عینک]

دادیار

سلام سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی در کنار بر و بچ ورهبر خانواده داشته باشی [گل][گل]