پرشين بلاگ

آی پرشين بلاگ ترا چه ميشود؟وقتی با کسی دست ميدهی٫قراری ميبندی٬بايد به آن احترام بگذاری٫اين الف بای تجارت٫زندگی٫دوستی و ...است.آسانترين راه برای حفظ کار٫کاسبی٫دوستی٫حکومت٫قدرت و...احترام به قول وقراری است که با ديگران گذاشته ايم.اگر به ديگران احترام بگذاريم٫حق و حقوق ديگران را بدهيم٫مشکل زيادی باقی نخاهد ماند.نه لازم است در اکراين کانديدايی را مسموم کرد٫نه در عراق جنگی کرد٫که بدی برود و شايد بدتری بيايد٫نه در اين گوشه کودتايی لازمست و نه در آن گوشه رفرندومی.براستی اگر روزی٫روزگاری در يک جايی در اين کره زمين٫حاکمی٫رييس جمهوری٫شاهی٫خدمتگزاری پيدا بشود که تفاوت دارا و ندار را٫حق بين خودی و غير خودی را به يک دهم برساند(اوه خيلی زياد شد٫يک صدم هم خوب است)ديگر ميتواند تا آخر عمرش راحت حکومت ٫رياست و نميدانم چه٫خدمتگزاری کند و نگران رقيب و مسموم کردن و انقلاب ...غيره نباشد.اما هر چه بيشتر فکر ميکنم کمتر به نتيجه ميرسم.چرا راحترين راه را انتخاب نميکنند؟اگه بلد نيستند برن کنار من خودم همه چيز را روبراه ميکنم.ميگين نميتونم٫امتحان کنيد٫قول ميدم بدتر از اينی که هست نميشه.ميگن از ملا پرسيدند مرکز ثقل زمين کجاست؟گفت:همون جايی که الان خرم را بسته ام:به او اعتراض کردند و پرسيدند از کجا فهميدی؟گفت:چون من ملا هستم و اگه باورم نداری٫اين طناب٫ خودت بردار و متر کن.

راستی پست پيشين را خيلی ناشيانه تموم کردم و اگه پوزش مرا بپذيريد لينکی را که لازم بود اضافه کنم در اينجا ميگذارم.

http://www.antonioburgos.com/antologia/retratos/vald_letra.html.

بعد رویEl Emigrante(Real Audio)aaaltavoz.gifبا نوک فلش موش تان نوازش کنيد.اسم خاننده هم juanito valderrama است

 

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرمین گیله مرد

سلام ... همه برابر نیستیم و با هم کلی فرق داریم. اما این نابرابری را نباید خوب و بد تعریفش کرد تا با همه برابر رفتار شود. یعنی با اینکه من و تو فرق داریم حق و حقوقمان یکی باشد. اما وقتی سخن از برابر بودن انسان بشود و وقتی تو با من فرق داشته باشی من اینو بهانه قرار میدهم تا حقوقی که نصیب من هست به تو ندهم. تمام افراد بشر آزاد به دنیا می آیند و از لحاظ حیثیت و حقوق با هم برابرند .

سوال و جواب ایرانی

همه اين اين اتفاقا به همين سادگی می تونه بيفته. ولی پدرسوخته بازی (سياست) نمی زاره

سميرا

سلام! من متاسفانه صدای کامپيوترم قطعه.. بچه ام لال شده.. نميتونم اهنگ رو بشنوم!.... و در مورد نوشته..... من ميگم ميتونی!!!!! راه بيفت جلو. من پشت سرت ميام شعار ميدم!

deltang

mersi az inke halam ro miporsi.....bad nistam bala o pain miram.dorost mesle hamin donya o siasatha.....yek rooz halam dare be ham mikhore ,yek rooz bad nistam....ta oon rooz ke khoob basham.va hargez dige be kasi del nabandam

خدا بيامرز

سلام عليکم / ممنون بابت لينک / واقعا که قشنگه / مخصوصا با فهم معناش / حيف که من ملا نيستم / وگرنه حتما جواب شما و پرشن بلاگ و سيستم های حکومتی و البته خدا رو يک جا می دادم!

mehrabanbaradar

سلام ‌‌مهربان برادر . ببخشيد نتوانستم زودتر از اينها عرض ادب کنم چون تازه وارد و تازه کارم . اميدوارم فکر نکنی عذر بدتر از گنته آورده ام . يه مقدار درگير نوشتن خاطرات بمم بودم . باز هم به من سر بزن . به اميد خدا اگر مشکلی پيش نياد از ۳/۱۰/۸۳ روی وبلاگم ميگذارم. حق نگهدارت.

melisa

سلام / سبک نوشته ی جالبيه.......آسمونی باشی

ابریک

سلام زندگی شايد همين باشد يک فريب ساده و کوچک انهم از دست عزيزی که تو دنيا را جز برای او و جز با او نمی خواهم