آقای سارکوزی سلطان قلبها در اسپانيا

بله درست توشتم.آقای سارکوزی رییس جمهور فرانسه،مرد شماره یک در اسپانیا شده.

حتمن خبر مربوط به  ان جی او  فرانسوی و بچه های چاد-ی را شنیده اید.که هفته پیش چند نفر از یکی از  ان جی او  های فرانسه،یک هواپیما اسپانیایی اجاره میکنند و بیش از صد بچه کوچک چادی را سوار هواپیما کرده و قصد بردن آنها به فرانسه را داشته اند که خانواده های فرانسوی آنها را به فرزندی بپذیرند.اما قبل ار خروج از چاد،پلیس انها را دستگیر میکند و همه از جمله خلبان و مهمانداران هواپیما که اسپانیایی بودند و چند خبرنگار و اعضای  ان جی او  را که فرانسوی هستندبه زندان میندازد.شاید در اخبار دیده باشید که خود رییس جمهور چاد،خلبان را همانجا  و سرپایی محاکمه میکرده و میگفته که همه پدوفیل هستید.13.gif

در روز دوم  پس ار دستگیری این گروه،کنسول اسپانیا در چاد،به خبرنگاران میگوید که با توجه به وحامت اوضاع در این مورد بهتر است که وزیر امورخارجه دخالت کند ولی بنظر، اینها تلاش زیادی نمیکنند و چهار دختر مهماندار و خلبان و کمک خلبان به همراه بقیه در زندان چاد باقی میمانند.تا اینکه آقای سارکوزی شخصن به چاد میرود و پس از چند ساعت همراه خبرنگاران فرانسوی و مهمانداران اسپانیایی سوار هواپیما میشود و کشور چاد را ترک میکند.اما سر راهش یک ترمز هم در مادرید میکند و دختران اسپانیایی را صحیح و سالم تحویل آقای زاپاترو میدهد و خیلی برزگوارانه،موفقیت خود را با آقای زاپاترو تقسیم میکند و میگوید که با همکاری ایشان،توانسته شهروندان اسپانیایی را آزاد کند.

البته پشت پرده ماجراهای زیادی هست چون چاد در حقیقت یکی از مستعمره های فرانسه هست و آقای سارکوزی هم در ان سفر چند ساعته اش به چاد،نباید تنها در باره آزادی این گروه با رییس جمهور چاد گفتگو کرده باشد..اما حتمن شما هم قبول دارید که ژست آقای سارکوزی خیلی جالب بوده و دل اسپانیش ها را برده.

حالا همه در اسپانیا عاشق آقای سارکوزی شده اند.01.gif

pie de foto

یکی از مهمانداران در حال تشکر از آقای سارکوزی.

راستی شما فکر میکنید که رییس جمهور چاد به این چند نفر که آزاد شده اند،کت و شلوار هاکوپیان چادی هدیه کرده باشد؟21.gif

/ 65 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يوسف

ببخشيد ! خدايی اش بايد اينو حتما بگم سخنگوي ارتش آمريكا که پس از قريب به يازده ماه بازداشت غيرقانوني دو تن از پنج ديپلمات كشورمان در اربيل را ( به همراه هفت زائر بازداشت شده ) آزاد كردند به بي‌گناهي اين افراد اعتراف كرده است. "گري‌گوري اسميت"، چند روز پيش اعتراف كرده بود كه هيچ يك از آنان تهديدي براي امنيت عراق يا سربازان آمريكايي نبوده‌اند. اين در حالي است كه اشغالگران آمريكايي در 21 دي‌ماه سال گذشته علت يورش به دفتر كنسولگري ايران در اربيل را كمك اين افراد به شورشيان ضد‌آمريكايي مطرح كرده بودند . من موندم پرتقال فروش کی بوده ؟

کدخدا

اونايی که ميخوان اهنگ رو کش برن برن تو کار اين لينک http://www.freewebs.com/maaaam/rociera.mp3

کدخدا

من فقط اومدم اهنگ اين وبلاگ رو گوش بدم و برم با تو هم هيچ کاری ندارم

کدخدا

ميگمااااااااا به نظرم اگه فرمت اهنگ رو wma کنی بهتر از mp3 باشه

کدخدا

من به هر کسی گل نميدماااااا

کدخدا

ولی خب از اونجايی که يکی از اهالی برام يه سری گل اورده يکيشو به تو ميدم که ناکام از اين دنيا نری

سفرنامه مجارستان

جالبه که بدونی اين آقای سرکوزی اصالتا مجاری است و مثل باقی مجاریها عاشق آمريکا و چاپلوس آمريکايی هاست .............!