گامی برای آزادی انسان

آری گامی برای آزادی٫نه تنها برای زنان افغان٫که برای همه بشريت٫هر چند سمبليک.نميگويم با حق رای و رای دادن همه مشکلات زنان افغان ناپديد ميشود و يا در دور بعدی رئيس جمهور افغان يک زن خواهد بود.نه.اما اميدی به بهبود وضع زنان هست.با بکار گرفتن نيروی کار زنان لاجرم وضع اقتصادی جامعه بهتر ميشود٫و هر چه زود تر آغاز کنند بهتر.و اين نخستين گام بود.ميدانم که من يک احساسانی بدون درمان هستم٫اما ديروز هنگامی که زنان افغان را در پای صندوق رای گيری ديدم از خوشحالی گريستم.در اين دوره و زمانه که اخبار جهان پر از خشونت و مرگ است٫ بايد ديدن لبخند زن افغانی را جشن گرفت35.gif04.gif18.gif

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آموزش مكالمه زبان نصرت در 90 روز

آموزش مکالمه زبان انگليسي نصرت در 90 روز آخرين روشي است که در دنيا در زمينه آموزش زبان انگليسي پديد آمده است. اين روش که بهترين و سريعترين و همچنين موفق ترين روش آموزش زبان انگليسي در دنياست توسط يک متخصص زبان انگليسي ابدا ع شده است و موسسه نصرت آنرا به فارسي در آورده است تا اين متد قابل استفاده براي فارسي زبانان شود، http://english90day1.persianblog.ir

nightbat

سلام.وبلاگتون کاملا سالم

حمید

سلام! به سوی هدف ، يک قدم هم نبايد از نظر دور داشت! وبلاگ مرا فراموش کرده ای ، دوست داشتم بيشتر با هم در مورد موضوعات مورد علاقه هر دو صحبت کنيم . به هر حال آپ کرده ام . حميد.

0shanbeh

همشهری ،سلام...مطلبت جالب بود امامن به لبخندوسعادت انسان اهمیت میدم چه مردوچهزن!...........امیدوارم به دیدنم بیای......

مهران

تا وقتی خودتون بین زن و مرد دیوار میکشین و میگین زن هم حق داره یا میگین حق و حقوق رنان یعنی دارین خودتون رو دسته بندی می کنین.چیزی که اصلاٌ وجود نداره .باید بگین حقوق انسان نه حقوق زن و نه حقوق مرد.

هرمز ممیزی

توصيه ميکنم شعر يک زن افغانی را در آرشيو ۱۰/۲/۸۲ مطالعه بفرمائيد !

hamid

سلام! حميدم! نمی دانم چرا همه انتظار داريم که موقعی که با کسی بحث می کنيم مخالف او نظر بدهيم و اگر در جايی صحبت های اورا تائيدکنيم يا از روی ترس و يا بی حوصلگی و ... تلقی می شود. اين هم از آن دسته از عادات خاص ما ايرانی هاست. ضمنا چنان فاصله ای بين ما و ديگر کشورها ايجاد شده است که آرزوی رسيدن به اوج خود را بايد به .... به هر حال ممنون. حميد.

رامين

سلام....بله واقعا بايد جشن گرفت...وبلاگتو مسخونم....مر۳۰ که ير زدی..

pouya

سلام عزيزم مرسی که بعد از مدتها پيشم اومدی اميدوارم موفق باشی.

هرمز ممیزی

با سلام و شرمندگی شعر خانم شکريه عرفانی شاعر افغان با عنوان گفتگو و بنقل از وبلاگ اقای زهری در ارشيو ۱۰/۲/۸۳ ميباشد که اشتباها ۸۲ تایپ شده ميبخشيد!