نکال حيدری

چند روز پیش در کانال ۵ تلویزیون اسپانیا، شماره جدید   supervivientes(ادامه حیات؟)  شروع شد که نمیدانم چرا معادل آن در قارسی را نمیتوانم پیدا کنم؟!

در این مسابقه ادامه حیات در شرایط ابتدایی،۱۶ نفر از هنرمندان یا ورزشکاران را به یک جزیره یا جنگل میبرند که به مدت ۳ ماه باید در آنجا زندگی کنند.با میوه های جنگلی یا ماهی که خودشان از دریا میگیرند،تغذیه میکنند،در کلبه هایی که از شاخ و برگ درختان درست میکنند،میخوابند،با دست غذا میخورند...

این ۱۶ نفر از همان اولین روز به دوگروه رقیب تقسیم میشوند و هر هفته نوعی آزمایش توانایی و تحمل هم بین دو گروه انجام میشود و گروه بازنده دو نفر از اعضای  خود را که معمولن ضعیف تر هستند برای بیرون رفتن از گروه انتخاب میکند و مردم با تلفن و پیام های کوتاه ،یکی از دونفر را از برنامه حذف میکنند و اینکار ادامه پیدا میکند تا نفر آخر که جایزه بزرگی در حدود دویست هزار یورو برنده میشود.

از این نوع برنامه ها که به برادر بزرگ شبیه هست،در بیشتر کانال ها با کمی تفاوت وجود دارد. برای انتخاب بهترین خواننده ، رقصنده ،آشپز،مدل...

 در سالهای اول  اینگونه برنامه ها که بر مبنای همزیستی  و در عین حال رقابت شدید بین  افراد هست، مد شده بود،گیرایی و تماشاچی فراوان داشت.ولی حالا جدابیت خود را از دست داده و تکراری شده. من خودم مشتری سریال های کمدی مثل فرندز(که تا حالا ۳ بار بطور کامل همه شماره هایش را دیده ام و هنوز هم من را میخنداند و سرگرم میکند) و غیر کمدی مثل هاوس هستم.
اما فکر میکنم این سری جدید    supervivientes   را ببینم.چون امروز یکی از دوستانم گفت که یک دختر ایرانی در ان شرکت کرده.از سایت برنامه مشخصاتش را خوندم.اینکه از پدری ایرانی و مادر اسپانیایی هست.البته پدرش خیلی سال پیش در سن ۳۶ سالگی فوت کرده و هیچ چیز از ایران نمیداند.به هرحال اسمش نکال حیدری است و قبلن بسکتبالیست و مدل بوده.۱۸۵ سانت قد دارد(دست کم ده سانت حق من را خورده)
با اینحال چون نیمه ایرانی هست،هر وقت لازم بود،بهش رای میدم که برنده بشه01.gif

راستی کسی میدونه اسم نکال مربوط به کدام ناحیه ایران هست؟بنطرمن باید کردی باشد.در سایتش نوشته که به معنی شانس و خوشبختی است.

اینهم عکسی از هموطن خوشگل و خوش قد و بالای ما

                                         اmodelo_deportista3.jpg                  

/ 37 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام دوست عزيز ،چون به روز نکرده بودی از سر کنجکاوی سری زدم به آرشيو ،اونجا که دلت برای سياهکل تنگ شده بود.اگه هنوز دوست داری خبری بگيری با کمال ميل اين کار رو برات می کنم ،من شهرت رو چون سر راه ديلمانه بار ها ديدم و ميبينم .چقدر غصه خوردم وقتی در ختهای تنومند وسط شهر رو واسه تعريض خيابون بريدن. موفق باشی.

نغمه

ببخشيد يادم رفت معرفی کنم.

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

هنوز گرمای دیدن فرزندانمان از وجودمان خارج نشده بود وهیجان یاد آوری لحظه به لحظه ‌ی آن اوقات از یادمان نرفته بود، که ناگهان با فرود آمدنِ ضربه‌ی نابهنگامِ دستگیری‌هایِ جدید، لبخند بر لبانمان خشکید. اشک شوق چشمانمان یخ زد و غم و اندوهِ بی پایان قلبمان را تسخیر کرد که آخر چرا؟ مثل این که نباید فراموش کنیم که پاسخِ کوچکترین ندایِ آزادی خواهی و برابری طلبی دراین سرزمین هم چنان ضرب و شتم و زندان و بند 209 است. دست در دست هم تا آزادی کامل تمامی عزیزانمان از پای نخواهیم نشست. ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

آزيتا سبزواري

شايدنام مناسب براي اون برنامه را بتوان « بازمانده» گذاشت.

قاسم

با سلام من از فامیلهای نکال هستم ما اهوازی و عرب هستیم .فامیل کامل نکال حیدری آل کثیر است که حیدر نام جد ما می باشد.نکال بر وزن فعال از ریشه نکله است و هم اسم مادر بزرگش می باشد که پدر ایشون در خارج از کشور کشته شد.لطفآ به این موشوع که نکال یک عرب ایرانی است اشاره کنید با تشکر.

هدا

ایشون خوزستانی است و اسمش هم عربی است

عباس

با تشکرازاطلاعات هدی وقاسم کاش می شد از نکال بعنوان مربی بسکتبال خواهران درایران استفاده کرد چون نکال ایرانی است وخون ایرانی دررگهایش جاری است .(با توجه به سابقه بسکتبال ایشان)

محمد صادق آل کثیر

نکال عرب هستش و از طایفه ی خنیفر(آل کثیری ها) پدرش چون برای جدایی خوزستان تلاش های بی وقفه ای می کرد بعد از انقلاب تحت پیگرد بود. برای هین مجبور شد فرار کنه.که داستان فرار کردنش رو توی فامیل همه می دونیم.خیلی جالبه!!!! هر چند اون نمی دونه که چه گذشته ای داره!!! با این حال براش آرزوی موفقیت می کنم.توی فیس بوک هم اکانت داره

امیر چنانی و ولید ابو خالد

نکال دختری عرب نویه شیخ خلف از طایفه خنیفر دختر کریم علی اکبر از شهرحر ریاحی (بیت چریم) اطراف شهرستان شوش دانیال می باشد

bashir,

بذار اطلاعاتت رو کامل کنم،پدرش ایرانی از استان خوزستانه،پدرش عرب زبان هست.