يک دانشجو!!

حتمن خبر آن آقا پسر ایرانی دانشجوی دکترای مهندسی در کانادا را شنیده‌اید که در یک اسانسور، دختری را بدون اجازه و میل او به زور میبوسد. در دادگاه* عذز بدتر از گناه میاورد و میگوید:

شما نمیتوانید از همه مردان انتظار داشته باشید که خودشان را کنترول کنند، وقتی که سینه های زنی در معرض دید شان هست

آقای دانشچوی دکترای مهندسی، شما اصلن صورت مسئله را اشتباه طرح کزده‌اید، کنترول کردن خواسته ها و نیاز ها ربطی به مرد بودن و یا زن نبودن ندارد، به انسان بودن، به تربیت خانوادگی ازتباط دارد. به اینکه به تو یاد داده باشند که چیزی را  که مال تو نیست نباید برداری،حتا اگر دم دست تو  باشد و کسی هم ترا نبیند. مثلن اگر در مدرسه نیاز به مدادپاک کن داشتی، نمیشود پاک کن  یکی از همکلاسی هایت را بدزدی و بعد هم بگی که خوب  آخه گذاشته بود همین بیرون،جلوی چشم من.

حالا نگید که این چه مثالی هست، چرا آن دختر کانادایی را با مداد پاک کن مقایسه میکنی...؟

چون با آدمهای ابتدایی باید ابتدایی حرف زد، حتا اگر دکترایش را هم گرفته باشد. تنها وجه مشترک افرادی از این دست و یک انسان، داشتن  تعدادی نیاز و غریزه(حیوانی) است که در همه ما هست. تفاوت تنها در کنترول آن نیازهاست که این آقا پسر خندان خودش اعتراف کرده که فاقد آنست.

*البته این فرد در دادگاه بطور رسمی گناه خودش را میپذیرد که بی شک به پیشنهاد وکیلش بوده، وگرنه مجازات خیلی بزرگتری را باید تحمل میکرد.

/ 37 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پي‌كولو

سلام چه خوب كه نامش را نياورديد. من با نظر كساني كه مجرم را بيمار مي دانند موافقم. گمانم او (در حد قانون) تقاص كار نادرستش را پس داده باشد. اما سخت بتواند خاطره‌اش را از ذهن ملت پاك كند.

محمود دهقانی

اين ترانه ی وبلاگ شما برای من پر از خاطره است. خاطرات نه چندان دوری که مطمئنم دیگر بر نمی گردند. زيتا خانم اين ترانه (مرا ببوسbesa me) را برای خواننده هات ترجمه کن. خالی از لطف نيست

کدخدا

پارميسی و همه اهالی دهکده خوش سليقه هستن

parmis

ki mano seda zad

parmis

salam zita jonam akh akh machet kardam nari shekayat koni,man pole vakil nadarama midoni ke gerone,studentam ke faghiran inja

parmis

يوسف

سلام اقامت دائم ، بدون تابعيت ! ما سمعنا بهذا في اساطير الاولين

فاطمه

سلام زیتا خانوم. خب آخه وقتی بنده خدا تو ایران یاد گرفته این خانوما هستند که باید افسار غریزه ی مرد رو با پوشش و شرع و عرف داشته باشند توقع زیادی نمیشه ازش داشت. چه دانشجوی دکترا باشه. چه سرباز صفر . [شوخی][تایید]